IQOS Iluma One’ınız nasıl kullanılır

IQOS Iluma One’ınız nasıl kullanılır?

IQOS Iluma One kitinin nasıl çalıştırılacağına ilişkin Vape Superstore kılavuzuna hoş geldiniz . IQOS’un en son teklifi, ısıtılmış tütün deneyiminizin tüm zorluklarını ortadan kaldırıyor. Devrim niteliğindeki SMARTCORE İNDÜKSİYON SİSTEMİ ve yeni TEREA tütün çubuklarıyla IQOS Iluma cihazları artık bakım gerektirmez. Bu yenilikçi ısıtmalı tütün cihazının kutusundan çıkarılması, şarj edilmesi ve adım adım kurulumu konusunda size rehberlik ederken bize katılın.

Kutuda ne var:

  • IQOS Iluma Tek Tutucu
  • USB Tip C şarj kablosu
  • Güç adaptörü
  • Kullanım kılavuzu

Birinci Adım – Şarj Etme:

Öncelikle IQOS Iluma ONE Tutucunuzu birlikte verilen güç adaptörü ve şarj kablosuyla tamamen şarj edin. Fişi takılıyken, güç düğmesine 4 saniye basarak IQOS Iluma ONE’ı açın.

IQOS Iluma ONE cihazınızın ne kadar şarja sahip olduğunu gösteren Tutucu döngüsünün durum ışıklarını görmelisiniz. Herhangi bir ışık görmüyorsanız, kitinizi kullanmadan önce şarj etmeniz gerekecektir.

IQOS Iluma ONE Tutucu tamamen şarj olduğunda başlayabilirsiniz.

İkinci Adım – Tutucuyu Kullanma:

Koruyucu kapağı kaydırarak açın ve tütün tarafını IQOS ILUMA ONE Tutucuya filtre üzerindeki çizgiye kadar yavaşça iterek bir TEREA çubuğunu takın.

Isıtma işlemini etkinleştirmek için düğmeye 1 saniye boyunca veya IQOS Iluma One titreyene ve durum ışığı yanıp sönene kadar basmanız gerekir.

20 saniye sonra IQOS Iluma One titreyecek ve durum ışığı sabit kalacaktır.

Artık TEREA çubuğunuzun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

TEREA tütün çubuğunun ömrü ne kadardır?

Her TEREA çubuğu 6 dakikaya veya 14 nefese kadar dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Nefes alma şekliniz TEREA çubuğunun ne kadar dayanacağını etkileyecektir.

30 saniye veya iki nefes daha kaldığında tutucu beyaz ışıklar yakacak ve iki kez titreyecektir. TEREA çubuğunu çıkarın ve sorumlu bir şekilde atın.

Cihazı kullanmadığınız zamanlarda koruyucu kapağını kapatmayı unutmayın.

Adım 3 – Yeniden Şarj Edin

Yeniden şarj edilmesi gerekmeden önce IQOS Iluma ONE’ınızdan art arda 20 kullanımın keyfini çıkarabilirsiniz.

IQOS Iluma One’ı temizlemem gerekiyor mu?

IQOS Iluma One, şarj edilmesi dışında tamamen bakım gerektirmez. Cihazınızı şarjlı tutun ve saatlerce sorunsuz ısıtmalı tütün keyfinin keyfini çıkarabilirsiniz.

    • Temizlik Yok
  • Kalıntı Yok
  • Kırık Bıçak Yok
  • Kullanımı kolay

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir