IQOS ILUMA ve IQOS Duo Originals arasındaki fark nedir

IQOS ILUMA ve IQOS Duo Originals arasındaki fark nedir

IQOS ILUMA, gereksiz sorunları ortadan kaldırırken sevdiğiniz özellikleri koruyarak deneyiminizi basitleştirir. IQOS, müşteri görüşlerine dayanarak ILUMA cihazını daha da kullanıcı dostu bir tasarımla tasarlayarak eğlencenizi zahmetsiz hale getirdi.

Şunları alırsınız:

  • 2 ardışık kullanım

  • Hızlı şarj eden bir Tutucu

  • 20 kullanımlı cep şarj cihazları

  • Her TEREA çubuğunda ayrı ısıtma bıçakları

  • Kolay TEREA Çubuk yerleştirme

Artık endişelenmenize gerek yok:

  • Kırık bıçak yok

  • Kalıntı yok

  • Artık temizlik yok

En önemli güncelleme, Tutucu içindeki ısıtma bıçağının kaldırılmasını içerir. Artık her taze TEREA tütün çubuğu kendi ısıtma bıçağıyla donatılmış olarak gelirken, tütün koruyucu bir ön contayla korunur ve özel bıçağıyla dahili olarak ısıtılır. Bu, sorunsuz bir deneyim anlamına gelir; artık Tutucunun içini temizlemenize gerek kalmaz, bakım veya çubuk yerleştirme sırasında bıçağın kırılması endişesi ortadan kalkar ve kesinlikle endişelenecek kalıntı kalmaz.

Bundan

Buna

İnanılmaz derecede basittir; TEREA tütün çubuğunuzu IQOS ILUMA veya IQOS ILUMA ONE cihazınıza takın, etkinleştirmek için tuşuna basın ve deneyimin tadını çıkarın. İşiniz bittiğinde, TEREA çubuğunu sorumlu bir şekilde atın; yapmanız gereken tek şey bu; bakım gerektirmez.

IQOS Iluma ve Iluma One cihazlarının nasıl karşılaştırıldığını öğrenmek istiyorsanız blogumuza göz atın .

TEREA tütün çubukları IQOS Duo cihazlarıyla kullanılabilir mi?

Hayır, TEREA tütün çubuklarının kendi ısıtma bıçağı ve ön ucunda koruyucu bir kapak bulunur, dolayısıyla bunları bir IQOS Duo Orijinal Tutucuya yerleştiremezsiniz .

HEETS tütün çubukları yeni IQOS ILUMA cihazlarıyla kullanılabilir mi?

Hayır, yeni IQOS ILUMA cihazları ısıtma bıçağı içermez ve HEETS tütün çubuklarını ısıtmayacaktır.

Vape bir IQOS ILUMA cihazı satın aldıysanız ve cihazınız hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız kullanışlı video kılavuzumuza göz atın. Ayrıca size yardımcı olmaktan mutluluk duyacak müşteri hizmetleri ekibimizi de arayabilirsiniz .

 Elektronik sigara ve buhar ürünleri hakkında genel bilgiler içerir. Sağlanan bilgiler tıbbi tavsiye değildir ve açıkça belirtilmedikçe bunlara güvenilmemelidir. Blog içeriği ve sosyal medyada yayınlanan içerik de dahil olmak üzere web sitemizdeki tüm sayfalardaki yazılı kopyaların sağlık yararları, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir