IQOS Iluma Cihazları: Nasıl karşılaştırılırlar

IQOS Iluma Cihazları

Bu yazıda IQOS’un en son sürümlerine bakacağız ; IQOS Iluma ve Iluma One kitleri . Iluma Serisinin yeniliği, yeni TEREA tütün çubuklarıyla birlikte devrim niteliğindeki bir SMARTCORE İNDÜKSİYON SİSTEMİNİ kullanıyor . Bıçak cihazlardan çıkarıldı ve her bir TEREA çubuğunun içine yerleştirildi; bu, artık bıçakların kırılmaması ve temizlik yapılmasına gerek olmadığı anlamına geliyor. Her kitin bir göz atalım.

IQOS Iluma’nın Özellikleri

IQOS Originals DUO cihazını kullandıysanız IQOS Iluma kurulumu tanıdık gelecektir . Tutucuyu şarj etmek için kullanılan bir cep şarj cihazını kullanır. IQOS Iluma Cep Şarj Cihazını şarj etmek 2 saat 15 dakika sürer ve şarj başına 20’ye kadar kullanıma sahip olursunuz. Tutucunuz iki şarj taşır; dolayısıyla Cep Şarj Cihazının şarjı başına 20’ye kadar tek kullanımlık kullanabilirsiniz.

IQOS Iluma Tutucu otomatik ısıtmadan yararlanır; yapmanız gereken tek şey TEREA tütün çubuğunu yerleştirmektir; LED yanıp sönmeye başlayacak ve tutucu hemen tütünü ısıtmaya başlayacaktır. Isıtma işlemini etkinleştirmek için tek tuşa da basabilirsiniz. TEREA çubuğunuz hazır olduğunda Tutucu titreyecek ve LED sabit kalacaktır.

Şık kalem şeklindeki tutucu elinize rahatça oturur ve son bir titreşim, kalan son iki nefesiniz veya 30 saniyeniz konusunda sizi uyaracaktır. 10 dakikadan kısa sürede şarj etmek için Tutucunuzu tekrar Cep Şarj Cihazına yerleştirin.

Ağırlık 147g

Faydalar

  • Otomatik başlatma
  • 20 ücret
  • Hafif Tutucu
  • Hızlı şarj

IQOS Iluma One’ın Özellikleri

IQOS Iluma One harika bir hepsi bir arada cihazdır ve hareket halindeki durumlar için mükemmel bir seçenektir. Iluma’dan biraz daha dar ve daha hafiftir, 20 şarj tutar ve şarj olması 1 saat 30 dakika sürer; dolayısıyla Iluma’dan daha kısa şarj süresine sahiptir. Iluma One’da, Iluma’nın otomatik algılama özelliğinden farklı olarak, kaydırmalı bir kapak ve ısıtma işlemini başlatmak için birkaç saniye boyunca basmanız gereken tek bir aktivasyon düğmesi bulunur.

Son 30 saniyenize veya iki nefesinize ulaştığınızda, Iluma One iki kez titreyecek ve LED yanıp sönmeye başlayacaktır. İşiniz bittiğinde TEREA çubuğunu çıkarın ve koruyucu kapağı geriye doğru kaydırın.

IQOS Iluma One aynı zamanda SMARTCORE İNDÜKSİYON teknolojisinden de yararlanıyor ve Iluma muadili gibi yalnızca TEREA tütün çubuklarıyla çalışacak. IQOS Iluma One cihazınızı nasıl kuracağınıza ilişkin hızlı video kılavuzumuzu izleyin .

Ağırlık: 68,6 gr

Faydalar

  • Otomatik başlatma
  • 20 ücret
  • Hafif Tutucu
  • Hızlı şarj

 Elektronik sigara ve buhar ürünleri hakkında genel bilgiler içerir. Sağlanan bilgiler tıbbi tavsiye değildir ve açıkça belirtilmedikçe bunlara güvenilmemelidir. Blog içeriği ve sosyal medyada yayınlanan içerik de dahil olmak üzere web sitemizdeki tüm sayfalardaki yazılı kopyaların sağlık yararları, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir