Flip book element

IQOS Terea Bronze

1.800,00

IQOS Terea Bronze: Bu tütün çubukları, kakao notalarının aromatik senfonisi ve kurutulmuş meyvenin hassas yankısı ile tütün yaprağının ekşiliğiyle uyum içinde ses çıkaran, seçilmiş bir tütün karışımının rafine bir tadıdır.

Read more

IQOS Terea Teak

1.800,00

IQOS TEREA Teak aroması, IQOS ILUMA cihazları için tasarlanmış enfes bir karışımdır. İlgi çekici notalara sahip, yuvarlak, kavrulmuş bir tütün profili sunar. Hindistan cevizi notaları, karışık kuruyemişler ve hafif meşe alt tonlarıyla tamamlanan kızarmış tütünün sıcaklığını hayal edin

Read more

IQOS Terea Turquoise

1.800,00

IQOS TEREA Turkuaz, serinletici mentol soğutması ve lezzetli aroma notaları içeren, hafifçe kızartılmış bir tütün karışımıdır12. Geleneksel mentollü sigaraya benzer, narin, lezzetli ve parlak, yumuşak bir mentol tütünü tadıdır.

Read more

İQOS TEREA Summer Wave

1.800,00

İQOS TEREA Summer Wave, içinizi olgun şeftali tazeliği ve nane dokunuşlarıyla dolduran bir lezzettir. Tatlılık ve serinliğin mükemmel birleşimi, yaz esintisi hissini getiriyor.

Read more

IQOS Terea Amber

1.800,00

IQOS TEREA Amber, hafif odunsu ve ceviz aroması notalarına sahip, dengeli, yumuşak ve pürüzsüz bir tütün karışımıdır. Önceki hafif tütün aroması olan Amber HEETS’e benzer hafif bir tattır.

Read more

iQOS ILUMA PRIME

5.500,00

iQOS ILUMA PRIME

Categories: ,
Read more

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.