İqos Terea Sigara Çeşitleri

İqos Terea Sigara Çeşitleri

Burada IQOS TEREA aromalarının ayrıntılı bir listesi, aroma gruplandırması, yoğunluğu ve tat açıklamaları bulunmaktadır.

IQOS TEREA lezzetlerinin tamamı

Terea Çeşitleri

TEREA Yellow
Klasik karışım – Hafif lezzet
Altın sarısı ambalajındaki Sarı TEREA, lezzetli aromaya sahip, yumuşak ve hafifçe kızartılmış bir Tütün karışımı içerir. Sarı, oldukça hafif bir yoğunluğa sahip, serideki daha popüler, daha hafif Tütün aroması seçeneklerinden biridir.

TEREA Amber
Klasik karışım – Hafif lezzet
Amber Altın portakal ambalajındaki TEREA, dengeli, yumuşak ve pürüzsüz tada sahip bir tütün karışımı içerir. Eşsiz lezzet profili, hafif, odunsu ve ceviz aromasıyla tamamlanan çok yönlü kavrulmuş Tütün notalarıyla karakterize edilir.

TEREA Teak
Klasik karışım – Normal lezzet
Açık kahverengi renkli ambalajdaki Teak TEREA, yumuşak Krema ve kokulu Fındık aromaları ile yuvarlak, dünyevi Tütünün yumuşak bir Tütün karışımını içerir.

TEREA Sienna
Klasik karışım – Normal lezzet
Beyaz ve kırmızı ambalajdaki Sienna TEREA, tadı orta sertlikte normal sigaraya benzeyen, hafif Çay notaları ve odunsu bir aroma ile pürüzsüz, kızarmış Tütün karışımı içerir.

TEREA Russet
Klasik karışım – Cesur lezzet
Zengin mor ambalajındaki Russet TEREA, güçlü Malt aromalarına sahip cesur, zengin, tam gövdeli, sağlam bir Tütün karışımı içerir. Tüm Tütün TEREA tatlarının en güçlüsü olan bu güçlü aromalı Tütün çubuğuna odunsu bir aroma derinlik katar.

TEREA Turkuaz
Nüans Karışımı – Hafif lezzet
Turkuaz TEREA, canlı turkuaz ambalajında, hafifçe kızartılmış Tütün karışımı, canlandırıcı Mentol serinliği ve aromatik Nane alt tonları içerir. Sonuç, geleneksel Mentol sigarasına benzer, narin, lezzetli ve parlak, pürüzsüz bir Mentol Tütün tadıdır.

TEREA Yeşil
Mentol Karışımı – Sıradan lezzet
Parlak yeşil ambalajdaki Yeşil TEREA, canlandırıcı ve serinletici bir Mentol ve taze, lezzetli Nane aroması ile dengelenmiş, hafifçe kızartılmış Tütünün gevrek bir Mentol Tütün karışımını içerir.

TEREA Mavi
Mentol Karışımı – Cesur lezzet
Zengin koyu mavi ambalajındaki Blue TEREA, yumuşak Tütünün yoğun Nane karışımını, derin bir mentol serinletici etkisi ve Nane aroması notalarını içerir. Bu lezzet, Mentol Tütün severler için ideal ve tüm Mentol TEREA tatlarının en güçlüsü olan klasik Tütün lezzetini, cesur Mentol ve Nane tadıyla sunar.

TEREA Leylak Dalgası
Aromatik karışım – Normal lezzet
Leylak Dalgası TEREA, mordan yeşile gradyan ambalajında, taze Tütün, taze Mentol ve koyu Orman Meyveleri ve Meyvelerinin aromatik bir karışımını içerir. Orta yoğunluktaki canlandırıcı ve benzersiz Berry aroması, pürüzsüz ve dumanlı Tütün notalarını tamamlıyor.

En Çok Satan 5 IQOS ILUMA TEREA Aroması

Satış verilerine göre en popüler IQOS TEREA lezzetleri şunlardır:

  • TEREA Mavi
  • TEREA Amber
  • TEREA Yeşil
  • TEREA Tik
  • TEREA Sienna

Isıtmalı Tütün çubuklarının tadı sigarayla nasıl karşılaştırılır?

Isıtmalı Tütün çubuklarının tadı sigaradan biraz farklıdır çünkü Tütün yakılmak yerine ısıtılır. Bununla birlikte, Isıtmalı Tütün hâlâ yetişkin sigara içenlerin beklediği otantik tütün tadını, nikotin etkisini ve tatmini sağlamaktadır.

HEETS ve TEREA çubuklarının geleneksel sigaralara göre bir avantajı, Tütünün klasik tada benzersiz bir dokunuş sağlamak üzere aromatik ve meyveli tatlarla aşılanabilmesidir. Mentol, Orman Meyveleri ve Narenciye aromalarının Tütüne tanıtılmasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir